خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
حفاری چاه

حفاری چاه

حفاری

مسجد جامع رجب‌علی تهران

 

مسجد جامع رجب‌علی تهران که در خیابان پانزده خرداد (بوذرجمهری) در محله درخونگاه واقع شده، از مسجدهای قدیمی شهر تهران است و صحنی هتل لاله نسبتاً وسیع و شبستان تابستانی و زمستانی دارد. ایوان مدرسه مسجد جامع رجب‌علی تهران، زیبایی خاصی دارد. ایوان مدرسه و شبستان قدیمی مسجد جامع رجب‌علی تهران از لحاظ سبک ساخت و اسلوب کاشی‌کاری و همچنین کتیبه خط ثلثی که بر بالای ایوان رفیع نصب شده، بسیار جالب و ارزنده است. طاق نماهای دو روی ایوان و دو گوشواره بالایی آن، دارای طاق‌بندی و کاشی کاری ممتاز است. در این قسمت از بنا، کتیبه‌ای که به خط ثلث سفید رنگ بر متن کاشی های لاجوردی نصب شده، حاکی از مرمت مسجد است. طاق نماهای ایوان و صحن مسجد عموماً مزین به کاشی کاری‌هایی خوش طرح است. در میان کاشی کاری‌ها، به شیوه  رایج در دوران صفویه و مانند مدرسه چهارباغ اصفهان، به خط کوفی واژه‌های «الله» و «علی» را با قطعات کاشی ساخته‌اند. در پشت این ايوان بلند، شبستان و حجره‌های مسجد جامع رجب‌علی تهران واقع شده است. این شبستان از نظر هنر معماری و تزئینات کاشی کاری دوران قاجار، بسیار زیبا و حائز اهمیت است. در میان دایره کاشی ایوان، نام کاشی کار و استاد بنا ثبت شده است.

 برچسب ها : هتل لاله تهران,هتل لاله,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

هتل لاله تهران نگین مرکز شهر تهران

 

آرامش و آسایش همراه با مدرن ترین امکانات شامل سیستم های تهویه مطبوع و خنک‏ کننده، سیستم های صوتی و تصویری و ارتباطات تلفنی، شبیه‏ های خبری هتل لاله تهران ماهواره ‏ای، سالن های باشکوه و مجلل برای جشن ها و سمینارها ، رستوران فرانسوی روتیسری، رستوارن چینی تیاره، رستوران نمکدون، کافی شاپ 24 ساعته همراه با موسیقی زنده، بوفه، سونا و استخراز ویژگی های این مجموعه است. مدیریت این هتل ادعا دارد تمامی تلاش و نیروهای خود را بکار گرفته تا میهمانانش خاطرات خوشی را از اقامت در این هتل در ذهن خود ثبت نمایند. در این هتل اقامت کرده و این هتل لاله تهران ادعا را محک بزنید.هتل بین المللی لاله در سال ۱۳۵۰ تاسیس و آخرین بار در سال ۱۳۷۶ بازسازی شد. این هتل با مدرن ترین امکانات، مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع و خنک‌‌‌ کننده و همچنین دارای مدرن‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری و ارتباطات تلفنی و اينترنتي برخوردار از شبکه‌های خبری ماهواره‌ای، سالن‌های باشکوه و مجلل برای جشن‌ها و سمینارها، رستوران فرانسوی روتیسری با چشم‌اندازی زیبا به سلسله جبال البرز و رستوران چینی تیاره با انواع غذاهای دلچسب خاور دور و موقعیت عالی که منظره زیبای تهران بخصوص کوه‌های هتل لاله تهران البرز را در برابر دیدگان شما قرار می‌دهد، هتل لاله تهران رستوران نمکدون با لذیذترین غذاهای ایرانی در محیطی آکنده از هنر پربار این سرزمین به همراه موسیقی سنتی ایران بصورت زنده، هفت روز هفته شما را همراهی می‌کند،

 برچسب ها : هتل لاله تهران,هتل لاله,هتل,لاله,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

مسجد امام خمینی تهران

 

مسجد امام خمینی تهران در خیابان پانزده خرداد (بوذرجمهری) واقع شده و به بازار تهران محدود است. مسجد شاه یا سلطانی، از مسجدهای بزرگ و معروف تهران است که از بناهای دوران فتحعلی شاه قاجار به شمار می‌رود. بنای مسجد امام خمینی تهران در سال ۱۲۴۰ هجری قمری پایان یافت. نام فتحعلی شاه در پیشانی ایوان بزرگ در سمت قبله، به خط نستعلیق نوشته شده است. همچنین نام ناصرالدین شاه قاجار، که در سال ۱۳۰۷ هجری قمری به فرمان وی تعمیراتی در مسجد انجام شد، بر سردر جلوخان شمالی دیده می‌شود. دو مناره کنونی سردر مسجد، متعلق به زمان ناصرالدین شاه است که به طرفین ایوان شمالی افزوده شده است. طرح ساختمان گنبد اصلی مسجد بر اثر تعمیرات هتل اسپیناس تهران سالهای گذشته به صورت صاف درآمده است. مسجد امام خمینی تهران از لحاظ وسعت صحن، شبستان‌های زیبا، گنبد عظیم کاشی کاری و طاقها و سردر، باشکوه و جالب است و نمونه‌های کاشی کاری بدیع آن زمان، در آن دیده می‌شود.

 برچسب ها : هتل تاج محل,هتل اسپیناس,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

هتلی با نام تاج محل

 

تاج‌محل (به هندی: Iज महल، به اردو: تاج محال) آرامگاه تاج محل زیبا و باشکوهی است که در نزدیکی شهر "اگرا" و در ۲۰۰ کیلومتری جنوب دهلی نو پایتخت هند واقع شده ‌است. این بنا به دستور شاه جهان، پنجمین امپراتور گورکانی هند به تاج محل منظور یادبود همسر ایرانی محبوبش "ممتاز محل" ساخته شد و از این رو این بنا را نماد وفا و عشق ابدی می دانند. ممتاز محل در هنگام تولد چهاردهمین فرزندش در سال ۱۶۳۲ میلادی جان باخت. ملكه ممتاز محل، در هنگام تاج محل مرگ از شوهرش خواست كه پس از او، با زن دیگری ازدواج نكند و برای او مقبره ‌ایی بسازد كه یادش جاوید بماند. آن دو در سال ۱۶۱۲ با یكدیگر ازدواج كردند و ثمره ۱۸ سال زندگی مشتركشان، ۱۴ فرزند بود. هنگامی ‌که ممتاز محل درگذشت، امپراتور داغدیده طراحان، مهندسان و استادکاران را از هند، ایران و آسیای مرکزی گرد آورد تا آرامگاهی را بسازند که آخرین دستاورد معماری مغولان اعظم گردید. در آرامگاه تاج محل هتل تاج محل جملگی سنت های معماری تاج محل آسیای مرکزی، ایران و هند به طور هماهنگ و موزون تلفیق یافته و بیشترین تأکید بر تناسبات هندسی عمارت شده است. این اثر دارای پیشینه های چندی از آرامگاه همایون بوده است. وی که دومین امپراتور گورکانی هند بود به ایران تبعید شد.

 برچسب ها : تاج محل,هتل تاج محل,هند,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

مسجد و مدرسه شیخ عبدالحسین

 

از تنها کتیبه باقی مانده از ساختمان مسجد و مدرسه شیخ عبدالحسین چنین پیداست که بنای یاد شده در سال ۱۲۷۰ هجری قمری به هتل استقلال پایان رسیده است.مسجد و مدرسه شیخ عبدالحسین پس از مرگ میرزا تقی خان امیرکبیر از محل ثلث دارایی او به همت مرحوم شیخ عبدالحسین تهرانی معروف به شیخ العراق ساخته شد و به همین دلیل به نام مسجد شیخ عبدالحسین موسوم شد. از آنجا که بازرگانان آذربایجانی مقیم تهران، در مسجد و مدرسه هتل شیخ عبدالحسین مراسم تعزیه برگزار می‌کردند، به این بنا، مسجد ترکها یا مسجد آذربایجانیها هم گفته می‌شود. در ضلع غربی این مسجد، هتل استقلال تهران مسجد قدیمی و بزرگ دیگری است که همزمان با بنای مسجد اولیه ساخته شده است. سبک معماری آن به صورت چهار ایوانی است و دارای سردر بلند، صحن وسیع ، حجره‌های دو طبقه و کاشی‌کاری زیباست. این مسجد در ضلع جنوبی بازارچه و جلوخان سید ولی در محل قدیمی باغ هتل استقلال تهران و خرابه‌های پاچنار قرار دارد.

 برچسب ها : هتل استقلال,هتل استقلال تهران,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

رزرو هتل های تهران

 

با لیست بهترین هتل های تهران به همراه اطلاعات،  آدرس،  قیمت هتل در تهران و تخفیف  های بالا شما را برای انتخاب بهترین هتل یار ی می دهیم.  رزرو هتل در تهران را با اطمینان از قیمت انجام دهید، همچنین با استفاده از رزرو آنلاین هتل ها می توانید در ایران هتل 5 ستاره، 4 ستاره ،3 ستاره و هتل های ارزان را متناسب با نیازتان رزرو نمایید. شما با چه هدفی به تهران هتل های تهران سفر می کنید؟ ما برای هر مقصد هتل شایسته میزبانی به شما پیشنهاد می دهیم. اگر هتل نزدیک به مراکز تهران می خواهید هتل پارسیان آزادی و هتل انقلاب گزینه های خوبی هستند. دو هتل نزدیک به فرودگاه امام هتل نووتل و هتل ایبیس آماده خدمت به مسافرانی که می خواهند اقامتی کوتاه داشته باشند. برای کسانی که هتل نزدیک نمایشگاه در تهران می خواهند، هتل آزادی و هتل اوین را پیشنهاد می دهیم. هتل نزدیک به تجریش، هتل نزدیک به ترمینال غرب، هتل نزدیک به خیابان ولیعصر... شما انتخاب کنید با چه هدفی به تهران می روید، هتل مناسب را پیشنهاد می دهیم. در سفر به تهران دیدن از جاذبه های هتل های تهران گردشگری مانند برج میلاد، پل طبیعت، پارک ژوارسیک و .. قطعا سفرتان را به یاد ماندنی می کند. همچنین اگر به دنبال هتل ارزان در تهران، یا هتل آپارتمان با قیمت مناسب هستید، در این سایت دستتان برای انتخاب باز است. کافی است تصمیم بگیرید، دوست  دارید هتل یا هتل آپارتمان محل اقامتتان دارای چه امکاناتی و به چه مکان هایی نزدیک تر باشد، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 برچسب ها : هتل های تهران,هتل تهران,هتل,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

رزرو هتل پارسیان آزادی تهران

 

 (هتل هایت) در منطقه ای خوش آب و هوا در شهر تهران قرار دارد، هتل پارسیان آزادی در کنار بزرگراه چمران و یادگار امام از مدرن ترین و مجلل ترین هتلهای 5 ستاره کشور می باشد. هتل پارسیان آزادی با فاصله اندکی از نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز اجتماعات سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، سالن اجلاس سران اسلامی، مجموعه بزرگ ورزشی انقلاب و شاهراه های اصلی پایتخت در برجی مرتفع در شمال تهران قرار گرفته است. هتل پارسیان آزادی تهران با مجموعه متنوعی از رستوران و کافی شاپ، انواع اتاق و سوئیت، چندین سالن تشریفات و جلسات مجلل و 4 طبقه مخصوص VIP با لانژ اختصاصی در طبقه بیست و سوم، با کادری جوان، مجرب و تحصیلکرده، آماده پذیرایی از میهمانان صاحب سلیقه خود می باشد. سرو انواع غذا های ایرانی و بین المللی در فضایی دلنشین در رستوران فرنگی ارکیده، رستوران ایتالیائی بیچه، رستوران فضای باز سرو و صرف صبحانه در سالن صبحانه خوری یاسمن و سرو انواع نوشیدنی، ساندویچ و غذاهای سبک در فضای آرام و دنج کافی شاپ نیلو و کافی هاوس آسمان هتل آزادی تهران و استفاده از مرکز تجاری، کلوپ ورزشی با امکاناتی نظیر استخر سرپوشیده، سونا خشک و بخار، جکوزی، SPA ،ماساژ، حمام سنتی، کافی شاپ کنار آب با مدرنترین تجهیزات بدنسازی و همچنین بر گزاری مراسم عقد و عروسی و نامزدی، ولیمه، ترحیم و افطاری در سالن های مجلل و مجهز هتل پارسیان آزادی تهران.

 برچسب ها : هتل آزادی تهران,هتل آزادی,هتل,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

دبیرستان البرز تهران

 

دبیرستان البرز، در ضلع شمال غربی تقاطع خیابان انقلاب و خیابان حافظ (چهارراه کالج) واقع است. محوطه وسیع دبیرستان البرز با وسعتی بیش از ۱۵ هکتار، در سال ۱۲۹۲ شمسی (۱۹۱۳ میلادی) توسط یک هیئت آمریکایی از خواهر میرزا حسن خان مستوفی و شوهرش جلال الدوله خریداری شد و سپس در سال ۱۳۰۳ شمسی ساختمان مرکزی آن توسط نیکلای مارکوف، معمار برجسته روسی، با الهام از بناهای ایرانی و اسلامی در مدت یکسال به پایان رسید. دبیرستان رزرو هتل تهران البرز که در بدو تاسیس کالج آمریکایی نام داشت و بعداً کالج البرز نام گرفت، در سال ۱۳۱۹ شمسی از آمریکاییها خریداری گردید و به کار آنها خاتمه داده شد. دبیرستان البرز، با حیاط و باغی بزرگ شامل مجموعه‌ای از ساختمانهای قدیمی و جدید و تاسیسات جانبی است که ساختمان مرکزی و ساختمان آموزشگاه علوم، قدیمی‌ترین بخشهای این مجموعه است. ساختمان مرکزی دبیرستان البرز، در زمینی به وسعت حدود ۳۰۰۰ متر مربع احداث گردیده است. کل بنا دارای نماهای متقارن است و علاوه بر تکرار ریتم پنجره‌ها، نمای شمالی و جنوبی ورودی ساختمان دارای ایوانی بلند است. نماهای شمالی و جنوبی، با نورگیرها و ستونهای آجری کتیبه‌های رزرو هتل تهران کاشی‌کاری شده فیروزه‌ای بالای قوس پنجره‌ها تزئین شده‌اند. ورودی دبیرستان با چند پله در سطح بالاتر قرار دارد و در دو طرف آن دو برج احداث شده است. ازاره سنگی دور تا دور بنا را فرا گرفته و تمامی بنا از آجر است. ستون‌های سراسری بنا، دارای بدنه سنگی و کف فضاهای داخلی نیز سنگفرش شده است.

 برچسب ها : هتل تهران,رزرو هتل تهران,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

معرفی بهترین هتل های تهران

 

بی شک به دلیل شلوغی و ازدحام همیشگی تهران، کمتر کسی این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کند، اما به دلیل پایتخت کشور بودن این شهر و نیز وجود ادارات، سازمان ها و هتل تهران همچنین تجارت این شهر، همه روزه افراد زیادی عازم این شهر می شوند.هتل استقلال تهران بزرگ‌ترین هتل های تهران هتل پنج ستاره ایران در شمال تهران، باشکوهی خاص در دامنه سلسله جبال زیبای البرز هتل تهران می درخشد. این هتل با اتاق‌ها و سوئیت‌های مجلل و کلاسیک، رستوران‌های هتل تهران دائمی و فصلی، سالن‌های کنفرانس، مراکز خرید و امکانات رفاهی، هنر پذیرایی ایرانی را به خوبی در سطح بین‌‌المللی عرضه داشته و هتل های تهران توانسته است با جلب نظر مهمانان عالی رتبه سیاسی هتل تهران  و تجاری، جایگاه ویژه و ممتازی را در صنعت هتل‌داری کشور برای خود ایجاد نماید. غذای متنوع و خوشمزه، سرویس دهی خوب و دسترسی آسان، از ویژگی های مثبت این هتل بشمار می آیند. هتل تهران هتل پنج ستاره همای تهران، برجی با شکوه در شمال خیابان اصلی شهر، ولیعصر  است که امکان دسترسی آسان به مراکز مهم اقتصادی، سیاسی، جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و شاهراه‌های اصلی شهر را فراهم می‌سازد. طراحی و چیدمان هتل، همراه با مجلل هتل های تهران ‌ترین مبلمان و تجهیزات برگرفته از نفیس‌ترین هتل تهران هنرها، شایسته‌ترین فضا و مکان را برای برگزاری کنفرانس‌ها، هتل تهران گردهمایی‌ها و جشن‌ها به شما ارائه نموده و همچنین اقامتی بیاد ماندنی را برای شما فراهم می کند.

 برچسب ها : هتل های تهران,هتل تهران,هتل,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

معرفی بهترین هتل های تهران

 

بی شک به دلیل شلوغی و ازدحام همیشگی تهران، کمتر کسی این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کند، اما به دلیل پایتخت کشور بودن این شهر و نیز وجود ادارات، سازمان ها و هتل تهران همچنین تجارت این شهر، همه روزه افراد زیادی عازم این شهر می شوند.هتل استقلال تهران بزرگ‌ترین هتل های تهران هتل پنج ستاره ایران در شمال تهران، باشکوهی خاص در دامنه سلسله جبال زیبای البرز هتل تهران می درخشد. این هتل با اتاق‌ها و سوئیت‌های مجلل و کلاسیک، رستوران‌های هتل تهران دائمی و فصلی، سالن‌های کنفرانس، مراکز خرید و امکانات رفاهی، هنر پذیرایی ایرانی را به خوبی در سطح بین‌‌المللی عرضه داشته و هتل های تهران توانسته است با جلب نظر مهمانان عالی رتبه سیاسی هتل تهران  و تجاری، جایگاه ویژه و ممتازی را در صنعت هتل‌داری کشور برای خود ایجاد نماید. غذای متنوع و خوشمزه، سرویس دهی خوب و دسترسی آسان، از ویژگی های مثبت این هتل بشمار می آیند. هتل تهران هتل پنج ستاره همای تهران، برجی با شکوه در شمال خیابان اصلی شهر، ولیعصر  است که امکان دسترسی آسان به مراکز مهم اقتصادی، سیاسی، جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و شاهراه‌های اصلی شهر را فراهم می‌سازد. طراحی و چیدمان هتل، همراه با مجلل هتل های تهران ‌ترین مبلمان و تجهیزات برگرفته از نفیس‌ترین هتل تهران هنرها، شایسته‌ترین فضا و مکان را برای برگزاری کنفرانس‌ها، هتل تهران گردهمایی‌ها و جشن‌ها به شما ارائه نموده و همچنین اقامتی بیاد ماندنی را برای شما فراهم می کند.

 برچسب ها : هتل های تهران,هتل تهران,هتل,تهران,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط حفاری چاه عمیق |

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 10 صفحه بعد